Ivana Štěrbová

AKREDITOVANÝ PROFESIONÁLNÍ KOUČ
KARIÉRNÍ PORADCE
Náborová specialistka 
Lektorka a mentorka 
Mediátorka
                 

Specializace:

Osobní koučink 
Firemní koučink
Kariérní koučink
Koučink redukce stresu
Koučink osobního rozvoje
Koučink podnikatelských rozhodnutí
Koučink žen na rodičovské dovolené
Kariérní poradce
 
Kdo jsem?

Jsem žena, matka dvou dětí, manželka skvělého muže, kterého si vážím a nikdy nepřestanu obdivovat jak skvěle pečuje o naše děti. Jsem také dcera své matky, která mi nikdy nestojí v cestě za novým dobrodružím a vždy se mi od ní dostane plné podpory. Jsem dcera svého otce, který mě zase vždy vrací z oblak na zem. Jsem sestra svého úžasného bratra, za kterým vždy budu stát. Jsem kamarádka spousty skvělých lidí. A hlavně jsem takřka vždy veselá a usměvavá bytost, která dokáže lidi vyslechnout, poradit, povzbudit a často také pozitivně ovlivnit. 

Jsem personalistka, managerka,  a také podnikatelka a profesionální kouč s akreditací MŠMT ČR a ICF   a kariérní poradce.

Po studiu sociální práce jsem působila v neziskové organizaci jako poradenská pracovnice. Většinu své dosavadní pracovní kariéry jsem strávila ve středně velké nadnárodní personálně poradenské společnosti. Mám bohaté zkušenosti s personalistikou, nábory zaměstnanců, výběrovými řízeními a Assessment centry. Vyzkoušela jsem si také managerskou úlohu. Vedla jsem tým 8 lidí z různých měst při rozjezdu startupového projektu. Nyní se věnuji vlastnímu podnikání.

Co dělám nyní: 

Poskytuji konzultace v oblasti kariérního poradenství a aktivně se věnuji koučování. Působím na dvou projektech zaměřených na návrat žen na trh práce po RD jako poradkyně, koučka a lektorka soft skills – Flexi Kariéra a Kariéra pro ženy. Pracuji také hodně se studenty v rámci projektu Cesta pro mladé. Souběžně se také intenzivně věnuji náborům zaměstnanců do firem. Pořádám workshopy na téma osobní rozvoj, práce se stresem, sebekoučink, time-management, ....

Jsem vděčná za každou zkušenost, kterou jsem v životě získala, ať už byla z těch milých, nebo z těch ne úplně příjemných. Věřím, že obojí mi bylo přínosem a posunulo mě to zase o krok dál.

Můj profesní životopis najdete na Linkedin. 

Můj příběh v rozhovorech:
 
          
 

Navzdory svému očekávání a někdy i očekávání druhých... TOTO VŠECHNO JSEM DOKÁZALA!!!

Spolupracuji s: