Ivana Štěrbová

KARIÉROVÁ PORADKYNĚ
SPECIALISTKA NÁBORŮ ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENTU
AKREDITOVANÁ PROFESIONÁLNÍ KOUČKA
AUTORKA KNIHY PRŮVODCE PROFESEMI ANEBO KOUKEJ CO DĚLÁM
LEKTORKA
MENTORKA 
 
                       

Specializace:

Kariérový poradce pro jednotlivce, skupiny, i školy
Mentoring začínajících podnikatelek/lů 
Mentoring začínajících kariérových poradců
Osobní koučink 
Firemní koučink
Kariérní koučink
Koučink redukce stresu
Koučink osobního rozvoje
Koučink podnikatelských rozhodnutí
Koučink žen na rodičovské dovolené
 
 
Kdo jsem?

Jsem žena, matka dvou dětí, manželka skvělého muže, kterého si vážím a nikdy nepřestanu obdivovat jak skvěle pečuje o naše děti. Jsem také dcera své matky, která mi nikdy nestojí v cestě za novým dobrodružím a vždy se mi od ní dostane plné podpory. Jsem dcera svého otce, který mě zase vždy vrací z oblak na zem. Jsem sestra svého úžasného bratra, za kterým vždy budu stát. Jsem kamarádka spousty skvělých lidí. A hlavně jsem takřka vždy veselá a usměvavá bytost, která dokáže lidi vyslechnout, poradit, povzbudit a často také pozitivně ovlivnit. 

Jsem personalistka, podnikatelka a profesionální koučka s akreditací MŠMT ČR a ICF   a kariérová poradkyně, mentorka a lektorka.

Po studiu sociální práce jsem působila v neziskové organizaci jako poradenská pracovnice. Většinu své dosavadní pracovní kariéry jsem strávila ve středně velké nadnárodní personálně poradenské společnosti. Mám bohaté zkušenosti s personalistikou, nábory zaměstnanců, výběrovými řízeními a Assessment centry. Vyzkoušela jsem si také managerskou úlohu. Vedla jsem tým 8 lidí z různých měst při rozjezdu startupového projektu. Nyní se věnuji vlastnímu podnikání. Kromě toho také působím externě na Universitě Karlově jako kariérová poradkyně pro studenty a absolventy, rovněž v několika společnosti působím jako externí personalistka. Dlouhodobě spolupracuji s neziskovou organizací Nadání a dovednosti. 

Jsem vděčná za každou zkušenost, kterou jsem v životě získala, ať už byla z těch milých, nebo z těch ne úplně příjemných. Věřím, že obojí mi bylo přínosem a posunulo mě to zase o krok dál.

Můj profesní životopis najdete na Linkedin. 

Můj příběh v rozhovorech:
 
          
 

Navzdory svému očekávání a někdy i očekávání druhých... TOTO VŠECHNO JSEM DOKÁZALA!!!

Spolupracuji s: