Ivana Štěrbová

AKREDITOVANÁ PROFESIONÁLNÍ KOUČKA
KARIÉROVÁ PORADKYNĚ
Náborová specialistka 
Lektorka a mentorka 
Mediátorka
                 

Specializace:

Osobní koučink 
Firemní koučink
Kariérní koučink
Koučink redukce stresu
Koučink osobního rozvoje
Koučink podnikatelských rozhodnutí
Koučink žen na rodičovské dovolené
Kariérový poradce pro jednotlivce, skupiny, i školy
 
Kdo jsem?

Jsem žena, matka dvou dětí, manželka skvělého muže, kterého si vážím a nikdy nepřestanu obdivovat jak skvěle pečuje o naše děti. Jsem také dcera své matky, která mi nikdy nestojí v cestě za novým dobrodružím a vždy se mi od ní dostane plné podpory. Jsem dcera svého otce, který mě zase vždy vrací z oblak na zem. Jsem sestra svého úžasného bratra, za kterým vždy budu stát. Jsem kamarádka spousty skvělých lidí. A hlavně jsem takřka vždy veselá a usměvavá bytost, která dokáže lidi vyslechnout, poradit, povzbudit a často také pozitivně ovlivnit. 

Jsem personalistka, managerka,  a také podnikatelka a profesionální kouč s akreditací MŠMT ČR a ICF   a kariérní poradce.

Po studiu sociální práce jsem působila v neziskové organizaci jako poradenská pracovnice. Většinu své dosavadní pracovní kariéry jsem strávila ve středně velké nadnárodní personálně poradenské společnosti. Mám bohaté zkušenosti s personalistikou, nábory zaměstnanců, výběrovými řízeními a Assessment centry. Vyzkoušela jsem si také managerskou úlohu. Vedla jsem tým 8 lidí z různých měst při rozjezdu startupového projektu. Nyní se věnuji vlastnímu podnikání.

Co dělám nyní: 

Poskytuji konzultace v oblasti kariérního poradenství a aktivně se věnuji koučování. Působím na dvou projektech zaměřených na návrat žen na trh práce po RD jako poradkyně, koučka a lektorka soft skills – Flexi Kariéra a Kariéra pro ženy. Pracuji také hodně se studenty v rámci projektu Cesta pro mladé. Souběžně se také intenzivně věnuji náborům zaměstnanců do firem. Pořádám workshopy na téma osobní rozvoj, práce se stresem, sebekoučink, time-management, ....

Jsem vděčná za každou zkušenost, kterou jsem v životě získala, ať už byla z těch milých, nebo z těch ne úplně příjemných. Věřím, že obojí mi bylo přínosem a posunulo mě to zase o krok dál.

Můj profesní životopis najdete na Linkedin. 

Můj příběh v rozhovorech:
 
          
 

Navzdory svému očekávání a někdy i očekávání druhých... TOTO VŠECHNO JSEM DOKÁZALA!!!

Spolupracuji s: