Ivana Štěrbová

AKREDITOVANÝ PROFESIONÁLNÍ KOUČ
KARIÉRNÍ PORADCE
Náborová specialistka, lektorka kreativních workshopů a seminářů, mentorka 
                 

Specializace:

Osobní koučink 
Firemní koučink
Kariérový koučink
Koučink redukce stresu
Koučink osobního rozvoje
Koučink podnikatelských rozhodnutí
Koučink žen na rodičovské dovolené
Kariérní poradce
 
Kdo jsem?

Jsem žena, matka dvou dětí, manželka skvělého muže, kterého si vážím a nikdy nepřestanu obdivovat jak skvěle pečuje o naše děti. Jsem také dcera své matky, která mi nikdy nestojí v cestě za novým dobrodružím a vždy se mi od ní dostane plné podpory. Jsem dcera svého otce, který mě zase vždy vrací z oblak na zem. Jsem sestra svého úžasného bratra, za kterým vždy budu stát. Jsem kamarádka spousty skvělých lidí. A hlavně jsem takřka vždy veselá a usměvavá bytost, která dokáže lidi vyslechnout, poradit, povzbudit a často také pozitivně ovlivnit. 

Jsem personalistka, managerka, sociální pracovnice, dobrovolnice a také podnikatelka a profesionální kouč s akreditací MŠMT ČR a ICF   a kariérní poradce.

Po studiu jsem působila v neziskové organizaci jako poradenská pracovnice. Většinu své dosavadní pracovní kariéry jsem strávila ve středně velké nadnárodní personálně poradenské společnosti. Mám bohaté zkušenosti s personalistikou, nábory zaměstnanců, výběrovými řízeními a Assessment centry. Vyzkoušela jsem si také managerskou úlohu. Vedla jsem tým 8 lidí z různých měst při rozjezdu startupového projektu. Nyní se věnuji vlastnímu podnikání.

Pořádám workshopy na téma osobní rozvoj, práce se stresem a afirmace. Pořádám workshopy spojené také s mobilním malováním na keramiku

Provozuji projekt Prostor pro dialog, který se zaměřuje na pořádání originální teambuildingů pro menší pracovní týmy, zaměřených na prevenci stresu, syndromu vyhoření a odbourávání již vzniklého napětí způsobeného stresem. Aktivity jsou zaměřené hlavně na rukodělnou činnost a práci s jemnou motorikou. 

Publikuji odborné články na portále iPodnikatel.cz a úzce spolupracuji s aplikací  YEAHCoach . Podporuji také aktivity společnosti Bussiness and Professional Woman a České asociace kariérních poradců

Jsem vděčná za každou zkušenost, kterou jsem v životě získala, ať už byla z těch milých, nebo z těch ne uplně příjemných. Věřím, že obojí mi bylo přínosem a posunulo mě to zase o krok dál. 

Jsem vděčná, že vším tímhle můžu být a věřím a doufám, že budu moci tento seznam dále obochacovat nejen o další podstatná jména, ale i o další pozitivní jména přídavná :-). 

Můj profesní životopis najdete na Linkedin. 

Můj příběh v rozhovorech:
 
          
 

Navzdory svému očekávání a někdy i očekávání druhých... TOTO VŠECHNO JSEM DOKÁZALA!!!

Spolupracuji s: