Kariérové poradenství 

(pro dospělé jednotlivce, žáky, studenty a školy)

Uvažujete o změně zaměstnání a bojíte se udělat onen rozhodný krok? 
Rozhodujete se zda setrvat v zaměstnání nebo rozjet vlastní podnikání?
Hledáte práci a výsledek se ne a ne dostavit?
Zvažujete jakým směrem se máte ve své kariéře vydat? Nemůžete na něj přijít nebo se nemůžete rozhodnout?
Potřebujte, aby Vám někdo prohlédl Váš životopis a dodal podnětné připomínky?
Chcete si vyzkoušet pohovor nanečisto a získat tak cennou zpětnou vazbu?

Vyzkoušejte služby kariérového poradce.

Společně probereme Vaši současnou situaci, zhodnotíme současný stav a stanovíme cíle, kterých chcete dosáhnout. Pomohou Vám uvědomit si Vaše schopnosti, dovednosti a kvality a poradím Vám jak je „prodat“ na trhu práce. Pomohu Vám upravit životopis tak, aby zaujal a „vyšvihl“ podstatné, stejně tak jako poradím tipy pro sepsání zajímavého motivačního dopisu. V případě zájmu si vyzkoušíme modelový přijímací pohovor, připravím Vás na otázky, které Vám mohou být položeny. Předám Vám také velmi užitečnou zpětnou vazbu jak na pohovoru působíte a co jak byste měl/a vylepšit. Na co budu znát odpověď, to Vám ráda zodpovím.

V rámci poradenství využívám principy koučinku a to tam, kde je to vhodné. Vedu klienta k tomu, aby si uvědomil co doopravdy chce a co mu to přinese a tím posiluji jeho vnitřní motivaci a zvnitřnění jeho rozhodnutí. Tyto principy znásobují a prohlubují účinnost případných rad a doporučení. Vedu Vás k tomu, aby Vaše rozhodnutí byla skutečně VAŠE a byla trvalého charakteru. 

Jste ředitelé, učitelé, výchovní poradci na školách ... a uvítali byste pomoc s nastavením kariérového poradenství pro žáky a studenty na vaší škole? Nebo byste chtěli pozvat k vám do školy někoho zvenčí? Ozvěte se mi. Vytvořím program přímo pro vás, vaši školu nebo třídu.