Koučink 

Osobní život
 • Potřebujete ve svém životě něco změnit a momentálně si nejste jisti co přesně by to mělo být?
 • Přemýšlíte o změně práce a pořád se nedokážete „rozhoupat“?
 • Potřebujete udělat důležité rozhodnutí a nevíte jakým směrem se vydat?
 • Hledáte skutečnou motivaci k tomu co děláte?
 • Už Vás nebaví plnit očekávání druhých a chcete si ujasnit, co doopravdy chcete?

Podnikání

 • Zvažujete rozjezd vlastního podnikání a nemůžete se rozhodnout zda se do toho pustit?
 • Začali jste podnikat a chybí Vám síla do dalších kroků?
 • Potřebujete si ujasnit jaké další kroky máte ve svém podnikání učinit/kam jej směrovat?
 • Hledáte partnera pro své podnikání a nejste si jisti, který je ten pravý?
Management, korporátní postředí
 
 • Řešíte managerské rozhodnutí a potřebujete si urovnat myšlenky, aby Vaše rozhodnutí bylo správné?
 • Objevil se na pracovišti konflikt nebo jiná neobvyklá situace a rádi byste si ujasnili jak se k tomu postavit?
 • Cítíte, že pokulhává motivace Vašeho týmu a výkon prudce klesá dolů?

Vyzkoušejte individuální koučink, čtěte dále...

Možná také patříte k těm lidem, kteří už jsou otráveni z toho, že stále vykonávají jen to „měl bych“, „bylo by dobré“, „očekává se, že…“ atd.. Těchto očekávání a nezbytných povinností jsou dlouhé a nikdy nekončící seznamy.

Všichni toužíme a čím dále více si uvědomujeme, že chceme ve svém životě dělat něco zajímavého, kreativního a hlavně něco, co nám dává smysl. Uvědomujeme si, že náš život je příliš krátký na to, abychom žili tak, jak si přejí druzí. Přemýšlíme a v myšlenkách hledáme cesty, jako to změnit a jak žít konečně svůj život. Bohužel však ale, velice často, reálně neuděláme nic a nakonec stejně zůstáváme v zaběhlém kolotoči „fungujících jistot“. Ale proč? Často je v tom strach z neznámého, z nejistoty a ze změny. Bohužel ale, ještě častěji, je v tom to, že vlastně pořádně nevíme, čeho přesně chceme dosáhnout a co je naším opravdovým cílem. A pokud si přece jen myslíme, že víme co chceme, často pak nevíme jak a kdy se změnou začít. Někdy se také stává, že náš cíl nejspíš nebyl ten pravý a dost možná jsme ho vlastně, my sami, ani dosáhnout nechtěli. Ocitáme se pak na začátku celého procesu a po několikeru opakování někdy už i ztrácíme chuť a elán do dalšího "kolečka".

A právě v těchto chvílích se stává koučink tou pravou volbou.

Pomocí dobře kladených otázek Vás přiměji k hlubokému přemýšlení a pomohu Vám vyjasnit si své cíle a vize, pomohu Vám najít cestu jak jich dosáhnout a uskutečnit je a v neposlední řadě Vám pomohu také objevit či znovu nalézt Vaši motivaci. Pomohu Vám také, urovnat si své myšlenky a učinit tak správné rozhodnutí. Věci se najednou začnou dávat do pohybu a to, co se zdálo nereálné, začíná ležet přímo před Vámi. 

Neradím, nehodnotím, nekárám či nechválím. „Pouze“ Vám naslouchám, zrcadlím a ptám se. 
Jak se ptám? Používám koučovací otázky, které Vás donutí přemýšlet a skutečně se zamyslet, používám Vaše slova, vnímám Vaše emoce. Používám také celou řadu metod a technik, kterými uvedu Váš mozek do pohybu. Cílem celého procesu je dojít k Vašemu „uvědomění“ a věřte, že právě to bývá často tím největším překvapením a zároveň to bývá tím nejcennějším co si odnesete. „Kromě“ uvědomění si však ze schůzky vždy odnášíte akční plán, který si na schůzce, s mou podporou, vytvoříte.

A jaké jsou výsledky dobře provedeného koučinku?

Budete  mít jasnější a lépe ohraničené cíle, budete vědět co chcete.
Budete si více vážit sám/a sebe.
Budete si lépe sám/a sobě rozumět.
Budete schopen/a se rychleji a přesněji rozhodovat.
Budete lépe zvládat time-management – lépe hospodařit s časem.
Budete stanovovat lépe své priority.
Budete se lépe soustředit na výsledky a tím jich snadněji dosaháte.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud máte zájem domluvit si schůzku, nebo máte dotazy, kontaktujte mě na: ivana.sterbova@prostorprodialog.cz nebo na tel.: 606 543 974.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------