Ceník pro veřejnost:

Prvních 20 - 30 minut ZDARMA.(Platí pouze pokud plánujete dlouhodobější spolupráci). Vyjasníme si vzájemná očekávání a přínos konzultací. Rovněž je důležité, abychom si "sedli" jako lidé. Domluvíme předpokládaný počet konzultací potřebných k dosažení cílů a můžeme začít pracovat :-).

Jednorázová konzultace koučink/ kariérové poradenství: 90 min - 1800,- Kč                                                   

Číslo účtu pro platby: 670100-2212298215/6210 , do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.

Upozornění!

V případě, že se nemůžete dostavit na domluvenou konzultaci, prosím o zrušení min. 24 hodiny předem. V opačném případě Vám budu nucena účtovat 50 % storno poplatek za pozdní zrušení konzultace. Takto na poslední chvíli již nestihnu uvolněný termín znovu obsadit. Děkuji mockrát za pochopení a zodpovědný přístup :-).

 

Pokud víte, že by Vám koučink či kariérové poradenství mohlo pomoci, ale nemůžete si jej finančně dovolit, kontaktujte mě, prosím. 

Jistě najdeme řešení! :-)

 

Mediace

 - rodinná, párová - cena dle domluvy. Prosím, kontaktujte mě.

 

Školení a semináře

- soft skills, time management, stress managament, koučink, sebekoučink, on-line poradenství, age management, témata kolem náboru zaměstnanců jak pro firmy, tak pro uchazeče, apod.

- cena dohodou

Ceník pro firmy a školy:

- na vyžádání zde.

V případě možnosti zapojuji školy či klienty do různých programů a snažím se, aby mohly služby čerpat zdarma. Vždy záleží na aktuálních možnostech a mém zapojení v projektech. 

 

 

 

Možnost úhrady z programů:
 
 

 

 

Pro akční cenové nabídky sledujte složku Akce/Novinky a přidejte se ke mně také na Facebooku.