Přátelská setkání koučů

Přátelská setkání koučů = setkání akreditovaných koučů, kteří cítí stejně jako my, že potřebují sdílet své zkušenosti a chtějí být ještě většími profesionály.

Koučovací školy vypouštějí akreditované kouče do volného terénu jednoho po druhém. Oficiálně připravení vyrážíme na trh a snažíme se uplatnit. S rostoucí praxí a zkušeností rostou ale naše dotazy, obavy a vlastní pochybnosti, zda koučujeme skutečně dobře, zda jsme se v dané situaci zachovali tak, jak je to správné, etické, profesionální, ale také bezpečné.

Také se potýkáte s těmito pocity? Pojďme je společně sdílet, poradit si a předat si cenné zkušenosti. Sdílet můžeme zde v naší uzavřené skupině na Facebooku  (jste-li profesionální kouč, neváhejte mě požádat o přístup) a nebo na pravidelných akcích na kterých se osobně setkáme a spolu s odbornou garantkou budeme sdílet naživo.

Jak setkání probíhají?

Setkání probíhají 1 krát za 2 měsíce a tematicky na sebe nenavazují. Můžete se tedy zúčastnit kdykoliv, kdy cítíte, že potřebujete slyšet názor někoho dalšího. Účastnit se však můžete ale i v případě, že aktuálně sám/a otázníky nemáte. Jsme si jisté, že nám všem budou dobrou školou i příběhy ostatních.
Sedíme v kruhu ve kterém se nejdříve všichni představíme. Po vytvoření příjemné a důvěrné atmosféry přicházíme s tématy či konkrétními případy z praxe, které máme potřebu sdílet se skupinou a kde bychom rádi znali objektivní pohled nezúčastněné osoby. Vzájemně si předáváme rady, doporučení a názory. Vše je diskrétní a zůstává za zavřenými dveřmi.

Odbornou garantkou setkání je: Pavla Doláková, koučka, supervizorka a mediátorka, s 10 letou praxí v oboru
Organizátorkou setkání je: Ivana Štěrbová, certifikovaná koučka, kariérní poradkyně a HR konzultantka

Kdy? 16.6. od 9:30 (délka trvání 2 - 3 hodiny - dle počtu účastníků a probíraných témat)

Kde? METIS CONSULT s.r.o., Klimentská 50, Praha 1

Cena: 590,- Kč/ osoba
Hlaste se, prosím, na e-mailu: ivana.sterbova@prostorprodialog.cz, nebo na tel.: 606 543 974, nebo na FB ve zprávách.
Platba je nutná předem a musí být připsána na účet nejpozději 2 dny před konáním akce. 

Číslo účtu je: 670100-2212298215/6210 - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.

Těšíme se na společné inspirativní chvilky :-).
Další termíny brzy zveřejníme - sledujte FB a tuto stránku.